Inter kroz iglene uši

Izvor: Mondo, 09.Apr.2016, 17:11   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Inter kroz "iglene uši"

Teškom mukom "nerazuri" su stigli do tri boda na gostovanju Frozinone, čiji fudbaleri su dva puta pogađali okvir gola.

Na prste jedne ruke mogle bi se izbrojati šanse Intera, ali tim Roberta Manćinija na kraju je ipak slavio minimalnim rezultatom na stadionu "Matuza" protiv domaćeg Frozinonea.

Staro fudbalsko pravilo, kada ne iskoristiš svoje prilike da bivaš kažnjen, potvrđeno je i u prvom meču 32. >> Pročitaj celu vest na sajtu Mondo << kola Serije A.

FROZINONE - INTER 0:1 (0:0)

Dva puta su domaći fudbaleri pogađali okvir gola, prvo Luka Paganini stativu u 64. minutu, a zatim i Danijel Pavlović osam minuta kasnije, kada je iz slobodnog udarca pogodio prečku. Propustili su igrači Frozinonea još sijaset dobrih prilika, a sve to kaznili su gosti golom u 74. minutu.

Izvor: YouTube

Lijepo je Mauro Ikardi ispratio akciju gostiju. Ivan Perišić poslao mu je idealan centaršut, a argentinski golgeter odličnim udarcem glavom postigao je svoj 14. pogodak ove sezone.

Uprkos činjenici što su u 80. minutu ostali bez Leonarda Blanšara (drugi žuti karton), fudbaleri Frozinonea pokušali su da stignu do izjednačenja, ali sve se na kraju završilo na pokušajima.