Izvor: RTS, 26.Jan.2011, 16:38 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Inter juri Pacinija
Predsednik šampiona Italije potvrdio je da njegov tim pregovara sa Sampdorijom o kupovini Đampaola Pacinija. Masimo Morati u istoj izjavi odbacio mogućnost povratka Žozea Murinja na klupu Intera.
Masimo Morati je za Telelombardiju izjavio da se u utorak sastao sa Pacinijevim agentom i tom prilikom razgovarao o uslovima koje bi trebalo da ispuni kako bi Paco prešao u Inter.
U pregovorima je postignut značajan korak ka ostvarenju cilja i čini se da takav rasplet >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << odgovara i jednoj i drugoj strani.
Inter je spreman da plati 16 miliona evra i da u transfer uključi i mladog Džonatana Bjabijanija, koji bi od februara bio igrač tima sa "Luiđi Ferarisa".
Sampdorija je tražila defanzivca Santona, ali je klub iz Milana to u samom početku odbio. Nastavak pregovora je zakazan za sredu uveče.






