Izvor: Sportske.net, 14.Apr.2020, 14:08
Inter dao pristanak, Lautaro može da ide, ali Inter ima zanimljiv predlog!
"Neroazuri" se nadaju da bi mogli da pronađu adekvatnu zamenu za svog napadača.
Sve se glasnije govori o odlasku Lautara Martineza iz Intera, a kao prvi favorit za njegov potpis spominje se Barselona.
Katalonci su spremni da sačekaju početak jula kada bi, prema ugovoru, otkupna klauzula Argentinca trebalo da iznosi tek nešto više od 100 miliona evra.
Uslov će važiti samo u prve dve nedelje jula, dodatan problem predstavljaće pandemija koja je poremetila >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << funkcionisanje katalonskog kluba, pa "neroauzuri" imaju zanimljiv predlog.
Inter želi Antoana Grizmana u zamenu za Lautara Martineza bez ikakve novčane transakcije između dva kluba, prenosi Gazeta delo sport.
Teško da će Barsa moći da izdvoji ogroman iznos novca za transfer napadača, pa će na Nou Kampu možda i razmisliti o ovoj opciji.
Grizman nije naročito blistao od kako je stigao iz Atletiko Madrida, stidljivo se spominje i prećutni sukob sa Leom Mesijem koji bi, sa druge strane, rado video svog sunarodnika u svlačionici.
Inter i Barsa menjaju zvezde, Martinez za Grizmana?
Izvor: RTS, 15.Apr.2020, 08:07
Na pomolu je velika razmena između Intera i Barselone. Lautaro Martinez u Barsu, a Antonio Grizman u Inter. Kako se navodi presudnu ulogu ima želja Mesija, prenosi španska Marka. . Lionel Mesi je pomenuo da mu se sviđa...






