Izvor: B92, 29.Nov.2020, 15:30

Imobile sa "kreča" sprečio potpuni debakl Lacija VIDEO

Imobile sa kreča sprečio potpuni debakl Lacija VIDEO

Fudbaleri Lacija poraženi su na "Olimpiku" od Udinezea rezultatom 3:1, u devetom kolu Serije A.

Gosti iz Udina su do trijumfa stigli apsolutno zasluženo, a tokom čitave utakmice bili su kompaktni i tačno su znali šta žele.

U prvom poluvremenu su stigli do velike prednosti, koja je nešto kasnije i povećana.

Na kraju je Čiro Imobile iz penala u 74. minutu postavio konačan rezultat.

Naši igrači, Sergej Milinković-Savić sa jedne, odnosno >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << Petar Mićin sa druge, nisu ulazili u igru.

Laciju je ovo prvi poraz u prvenstvu posle četiri meča i trenutno zauzima deveto mesto sa 14 bodova.

Udinezeu je trijumf dosta znači i crno-beli su skočili sa 16. na 12. poziciju i sada imaju 10 bodova.

U narednom kolu Lacio gostuje Speciji, dok Udineze dočekuje Atalantu.

I drugi pišu o ovome:
Serija A - Lacio ne može bez Sergeja, Udineze odneo bodove iz Rima! (video)

Izvor: Sportske.net, 29.Nov.2020

"Zebrete" prekinule niz domaće ekipe od osam mečeva bez poraza...U devetom kolu italijanske Serije A, fudbaleri Udinezea napravili su iznenađenje u Rimu gde su savladali Lacio rezultatom 3:1...Gosti su nakon boljeg starta meča stigli do vođstva u 18. minutu kada je pogodio Tolgaj Arslan posle asistencije...

Remi u znaku penala, Sosijedad i Viljareal podelili bodove u derbiju Primere (video)

Izvor: Sportske.net, 30.Nov.2020, 00:07

Ovim raspletom dešavanja u San Sebastijanu najviše može da bude zadovoljan Atletiko Madrid...Fudbaleri Real Sosijedada i Viljareala odigrali su u San Sebastijanu nerešeno 1:1 u derbiju 11. kola španske Primere...Bio je ovo duel prvoplasirane i trećeplasirane ekipe na tabeli završio se bez pobednika,...