Izvor: RTS, 02.Dec.2017, 00:27 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Iguain presudio Napoliju
Fudbaleri Juventusa slavili su kao gosti protiv Napolija sa 1:0 u okviru 15. kola italijanske Serije A.
Jedini strelac za tim iz Torina bio je nekadašnji fudbaler upravo Napolija Gonzalo Iguain u 13. minutu na asistenciju Dibale.
Juventus je tako naneo prvi poraz Napoliju ove sezone u Seriji A i smanjio bodovnu razliku dva tima.
Napoli je prvoplasirani tim na tabeli sa 38 osvojenih bodova, >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << dok je Juventus drugi sa bodom manje.
U drugom kolu Roma je kao domaćin pobedila SPAL sa 3:1.
Strelci za "vučicu" bili su Džeko, Strotman i Pelegrini (na asistenciju Kolarova), dok je jedini strelac za goste bio Vivijani.
Roma je četvrta na tabeli sa 34 osvojena boda i utakmicom manje u odnosu na lidere tabele, dok je SPAL 18. sa deset osvojenih bodova.










