Izvor: B92, 29.Jun.2008, 13:37 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Igor Milošević u Olimpijakosu?
Igor Milošević, do ovog proleća košarkaš Crvene zvezde, nastaviće karijeru u Olimpijakosu, piše 'Sport'. Milošević se dogovorio sa čelnim ljudima ekipe iz Pireja da potpiše dvogodišnji ugovor a namenjena mu je, u provj sezoni, uloga trećeg pleja, posle Papalukasa i Teodosića. Milošević je sa Grcima potpisao predugovor jer još čeka odluku Arbitražne komisije o zahtevu za raskid ugovora sa Crvenom zvezdom.
Milošević će, piše 'Sport' ,godišnje >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << zarađivati 200.000 evra, a postoji mogućnost da se ugovor promeni i plata poveća posle prve sezone u Grčkoj.
Igor Milošević ima pasoš Grčke, u Crvenu zvezdu je došao 2005 godine iz Iraklisa kao mladi reprezentativac Grčke. U beogradu je osvojio jedan kup, a prethodnu sezonu je praktično celu propustio zbog povrede.
Olimpijakos je u ovom prelaznom roku već angažovao jednog igrača iz Srbije, Zoran Erceg, dosadašnji košarkaš FMP Železnika pridružio se Milošu Teodosiću u drugoplasiranoj ekipi grčkog šampionata.
Milošević prelazi u Olimpijakos
Izvor: Mondo, 29.Jun.2008
Plejmejker Crvene zvezde Igor Milošević preseliće se u Grčku, gde će u naredne dve sezone nositi dres Olimpijakosa. Milošević je, kako prenosi 'Sport', već potpisao predugovor sa timom iz Pireja.






