Izvor: Nezavisne Novine, 09.Nov.2014, 22:12 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Igokea poražena u Valjevu
VALJEVO - Košarkaši Igokee poraženi su u Valjevu od Metalca rezultatom 81:68 u okviru 7. kola ABA lige.
Najbolji u pobjedničkom timu bio je Nikola Jevtović sa 22 poena i 4 skoka, dok je Nikola Malešević imao je 15 poena, 5 skokova i 2 asistencije.
Bolji od ostalih u Igokei bio je Branko Jorović sa 20 poena, a Đorđe Drenovac je ubacio 17 koševa, javlja RTRS.
Šampion Bosne i Hercegovine sada ima skor od dvije pobjede i pet poraza i zauzima 10. poziciju na >> Pročitaj celu vest na sajtu Nezavisne Novine << tabeli.
Metalac je, sa druge strane, ovim trijumfom, upisao svoju drugu pobjedu uz pet poraza i zauzeo 12. poziciju.
U narednom kolu Igokea će u 14. novembra u goste Union Olimpiji, dok klub iz Valjeva 17. novembra putuje u Skoplje ekipi MZT.
Ponedjeljak, 10. novembar: Cedevita - Levski Sofija (20.30)
Nastavak na Nezavisne Novine...










