Igokea dovela reprezentativca Hrvatske

Izvor: Sportske.net, 20.Avg.2018, 17:32   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Igokea dovela reprezentativca Hrvatske

Hrvatski košarkaš je novo pojačanje Igokee.

Ekipa Igokee naredne sezone ima visoke ambicije, pokušaće da se domogne visokog plasmana, a danas su novo pojačanje doveli iz nemačkog Telekom Bona.

U pitanju je reprezentativac Hrvatske, Tomislav Zubčić.

Radi se o krilnom centru koji je prethodne sezone bio jedan od najboljih košarkaša Bona sa 16 poena po utakmici, a imao je u proseku i pet skokova.

Ovaj košarkaš je igrao za Rudeš, Cibonu, Cedevitu, filijalu Oklahome ekipu Oklahoma Blu, zatim za Avtodor iz Saratova, Nižnji, Trabzon i Telekom Bon.

Nastavak na Sportske.net...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Sportske.net. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Sportske.net. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.