Ibrahim Afelaj u Stouku

Izvor: B92, 28.Jul.2015, 09:53   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Ibrahim Afelaj u Stouku

Holanđanin Ibrahim Afelaj novi je igrač Stouk Sitija, objavljeno je na zvaničnom sajtu kluba.

Afelaj je potpisao dvogodišnji ugovor sa timom sa Britanije, u koji je stigao kao slobodan igrač posle otkaza u Barseloni. On je prethodne dve sezone nastupao za Šalke i Olimpijakos kao pozajmljen igrač.

"Nije tajna da smo želeli Afelaja i veoma smo zadovoljni što je izabrao nas. On je veoma uzbuđen što će igrati u Premijer ligi i verujem da će se brzo uklopiti" >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << rekao je izvršni direktor Stouka Toni Skols.

Afelaj je osmo pojačanje Stouka u ovom prelaznom roku posle Filipa Volšajda, Jakoba Haugarda, Hoselua, Van Ginkela, Glena Džonsona, Šeja Givena i Moha el Oračija.

Afelaj je 2011. stigao u Barselonu iz PSV Ajndhovena u kome je ponikao.

Nastavak na B92...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.