Ibra načeo, Aleks dokrajčio Bordo (VIDEO)

Izvor: Sportski Žurnal, 01.Feb.2014, 00:09   (ažurirano 02.Apr.2020.)

PSŽ je igrao prvi meč 23. kola francuskog šampionata, a posao je odradio odlično. Doduše, posle prvih 45 minuta gosti su imali čemu da se nadaju, s obzirom da su sačuvali svoju mrežu.
(FOTO: AP)
Ali, u nastavku je na scenu stupio Zlatan Ibrahimović. Šveđanin je u 59. minutu iskoristio sjajnu asistenciju Lukasa. Doduše, prethodno je Lukas bio u ofsajdu kad je primio pas, ali pomoćnici nisu reagovali.

Paris Saint Germain 2-0 Bordeaux >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportski Žurnal << All Goals by all-goals
Bordo je dokrajčio Aleks dva minuta pre kraja. Brazilac je posle kornera fantastično zahvatio loptu, pa gostima nije bilo spasa.