Izvor: Sportske.net, 21.Jun.2020, 15:00
Ibra ima novu ponudu, ostaje u Seriji A!?
Izvesno je da će Šveđanin napustiti redove Milana.
Zlatanu Ibrahimoviću ističe ugovor sa "Rosonerima" na kraju sezone i jasno je da neće produžavati svoj ostanak na "San Siru". U klub stiže nemački stručnjak Ralf Rangnik, koji će imati zadatak da podmladi ekipu, više o tome možete pročitati OVDE.
Spekulisalo se da će se Ibra tako ovog leta vratiti u Švedsku i da će najverovatnije zaigrati za Hamarbi, čiji je suvlasnik.
Ipak, sada je dobio >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << novu ponudu.
Naime, kako prenose italijanski mediji, Fiorentina je zainteresovana da ga vidi u svojim redovima.
Roko Komiso je minulog leta preuzeo ekipu i krenuo da ulaže masovno u igrački kadar, a pokušao je i sa par veterana da podigne ekipu.
Napravio je odličan potez kada je ubedio Franka Riberija da se preseli u Firencu, pa se u klubu sada nadaju da bi Ibrahimoviću moglo da bude primamljivo da odigra jednu sezonu sa sjajnim francuskim fudbalerom.
"Viola" želi i Tijaga Silvu u svojim redovima, izvesno je da će Brazilac napustiti PSŽ i to već prvog jula, pa bi tako na "Artemio Frankiju" mogao da zaigra i šampionski tandem iz Pariza.
Uspostavili su kontakt sa Ibrinim agentom Minom Rajolom, čeka se odgovor.




