Izvor: SrbijaDanas.com, 27.Feb.2021, 23:59

INTER MOŽE DA HLADI ŠAMPANJAC: Novi kiks Juventusa, Verona odolela na Bentegodiju, Lazović asistent

Gigant iz Torina ponovo neprepoznatljiv.
Fudbaleri Juventusa remizirali su sa Veronom na Bentegodiju u utakmici 24. kola Serija A rezultatom 1:1 (0:0) i tako svoje šanse za deseti uzastopni Skudeto sveli na minimum.
Stara dama je furiozno započela meč, ređale su se šanse pred golom koji je čuvao Marko Silvestri, ali pogotka u prvom poluvremenu nije bilo.
Mnogo više uzbuđenja videli smo u drugom delu susreta.
U 49. minutu Bjankoneri su stigli do vođstva. Lepu kombinaciju Kijeze i Remzija krunisao je Kristijano Ronaldo.
Verona se nije predavala, hrabra igra Đaloblua dobila je svoju nagradu u 77. minutu. Srpski reprezentativac Darko Lazović odlično je centrirao, a Antonin...