INICIJATIVA VETERANA CRVENE ZVEZDE: Marakana da postane Rajko Mitić!

Izvor: Press, 16.Dec.2014, 20:46   (ažurirano 02.Apr.2020.)

INICIJATIVA VETERANA CRVENE ZVEZDE: "Marakana" da postane "Rajko Mitić"!

Sekcija veterana fudbalskog kluba Crvena zvezda na predstojećoj skupštini kluba ponovo će pokrenuti inicijativu da stadion crveno-belih ponese ime Rajka Mitića.
Na sastanku sa predsednikom kluba Svetozarom Mijailovićem i generalnim sekretarom Zvezdanom Terzićem dogovoreno je da na skupštini 21. decembra definitivno bude pokrenuta ta inicijativa, kako bi najveći sportski objekat u zemlji poneo >> Pročitaj celu vest na sajtu Press << ime fudbalske legende i prve Zvezdine zvezde, navodi se na klupskom sajtu.
U ime veterana Crvene zvezde govorili su Vladica Popović, Vladimir Petrovic, Ratomir Dujković, Miloš Šestić, Stanislav Karasi, Saša Marković, Tomislav Milićević, Ratko Piljak, Mita Stojanović i Ivan Trutin.

PROČITAJTE JOŠ:
"KOLOVOĐE" - MESI I RONALDO: Ovo je Zidanov TIM SNOVA!
I Obradović među optuženima za nameštanje meča Saragosa - Levante!
Erera tvrdi da nije učestvovao u podmićivanju
   
Veterani su na sastaNku izneli zapažanja vezana za funkcionisanje kluba u prethodnom periodu, naglasivši da su u pojedinim situacijama bili i obmanuti.
Veterani kluba su posebno insistirali na tome da se utvrdi odgovornost za stanje u kojem se FK Crvena zvezda trenutno nalazi, svesni da problemi u klubu nisu nastali juče, vecg da traju dugi niz godina.
Sekcija veterana će narednih dana imati sastanak sa predstavnicima navijača Crvene zvezde, kako bi razgovarali o celokupnoj situaciji u klubu, i kako bi izneli stavove oko daljih koraka koje bi Crvena zvezda trebalo da preduzme.
Pogledaj vesti o: Fudbal

Nastavak na Press...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Press. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Press. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.