I Tuhela boli glava pred duel sa Napolijem

Izvor: Sportske.net, 22.Okt.2018, 22:09   (ažurirano 02.Apr.2020.)

I Tuhela boli glava pred duel sa Napolijem

Jedan od ključnih igrača doživeo je povredu.

Kako prenose francuski mediji, kapiten Pari sen Žermena Tijago Silva neće nastupiti na meču između "Svetaca" i Napolija na "Parku prinčeva".

Brazilac je van terena biti zbog problema sa Ahilovom tetivom i zadnjom ložom.

Tako će tandem centralnih defanzivaca najverovatnije činiti Markinjos i Kimpembe, videćemo kako će ovaj dvojac funkcionisati protiv Napolitanaca u veoma važnom meču.

Sa druge >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << strane i Karlo Anćeloti ima problema, duel u francuskoj prestonici, koji je na programu u sredu od 21h, najverovatnije će propustiti Lorenco Insinje i Simone Verdi.

Podsetimo da je Napoli prvi u grupi C sa četiri boda, jednim više od Liverpula i PSŽ, dok je šampion Srbije Crvena zvezda na poslednjem mestu grupe sa jednim osvojenim bodom.

Nastavak na Sportske.net...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Sportske.net. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Sportske.net. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.