I Stepanov meta Kadiza

Izvor: Blic, 03.Jan.2010, 22:55   (ažurirano 02.Apr.2020.)

I Stepanov meta Kadiza

Kadiz namerava da se drastično pojača u ovom prelaznom roku i pobegne iz crvene zone u Segundi, a pored Partizanovog Miloša Bogunovića meta uprave je još jedan srpski internacionalac - Milan Stepanov.

"Žuta podmornica" niže klase španskog fudbala je već kontaktirala Malagu oko defanzivca pozajmljenog iz Porta, koji nije pronašao svoje mesto na "La Rosaledi".

Stepanov se povredio i izašao je na poluvremenu svog debija za Malagu, vratio se tek u 8. kolu protiv >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << Viljareala (1:2), a zatim je igrao u minalnom porazu protiv Valensije i podeli bodova sa ekipom Tenerifa (2:2). Posle toga je izgubio mesto u timu odlukom trenera Huana Ramona Muniza, iako je predstavljen kao jedno od najvećih pojačanja tima za ovu sezonu.

Muniz već duže vreme ne računa na njega, lokalni mediji spominju lične sukobe, a obostrano nezadovoljstvo će definitivno rezultirati transferom.

Osim bivšeg igrača Vojvodine, meta Kadiza je i njegov saigrač iz Malage veznjak Valdo, koji je takođe na pozajmici iz Espanjola.

Nastavak na Blic...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.