I Laško slavilo u Podgorici

Izvor: B92, 06.Apr.2005, 12:00   (ažurirano 02.Apr.2020.)

I Laško slavilo u Podgorici



Košarkaši Budućnosti porazom su završili takmičenje u Goodyear ligi ove sezone, pošto su u Podgorici izgubili od Pivovarne Laško 85:64 (22:20, 25:19, 20:14, 18:11).

Podgorički tim ranije je odigrao meč poslednjeg kola protiv Šibenke, a ovo mu je osmi uzastopni poraz. Budućnost je sezonu u regionalnom takmičenju završila sa samo devet pobeda.

Slavko Vraneš meč je završio sa 19 poena, 10 skokova i četiri blokade. Miloš Minić i Ivan Koljević >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << postigli su po 10 poena za Budućnost.

Robert Troha postigao je 19 poena za Laško, a Aleksandar Jerđić 15. Slovenačka ekipa pogodila je 14 trojki iz 29 pokušaja.

Ostali mečevi 29. kola igraju se u sredu, a derbi je na programu u Pioniru, gde Crvena zvezda dočekuje Zadar (TV B92, 17 časova).

Budućnost je najavila da će za Superligu angažovati američkog krilnog igrača.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.