Izvor: B92, 03.Dec.2012, 14:43 (ažurirano 02.Apr.2020.)
"Hvala Ibri i Kasanu što su otišli"
Najbolji strelac Milana ove sezone Stefan el Šaravi rekao je da mu je mnogo pomoglo to što su Zlatan Ibrahimović i Antonio Kasano letos napustili klub.
"Njihovim odlaskom, iako se radi o fantastičnim igračima, ja sam dobio mnogo više prostora za igru. Ovu sezonu sam počeo na najbolji mogući način, polako sazrevam i rastem", rekao je El Šaravi.
Reprezentativac Italije zahvalio se treneru Masimilijanu Alegriju što je verovao u njega.
„Dobio sam veliku >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << podršku od trenera, posebno prošle sezone kada sam odigrao 28 utakmica. Sada ima još veće poverenje u mene u hvala mu na tome“, poručio je El Šaravi.
El Šaravi je u dosadašnjem toku Serije A postigao 12 golova na 15 utakmica u dresu ’rosonera’, koji su posle lošijeg starta sezone uspeli da se domognu šestog mesta na tabeli.










