Hoselu nerešiva enigma za Kadis

Izvor: B92, 23.Okt.2021, 18:16

Fudbaleri Alavesa upisali su vrednu pobedu na gostovanju Kadisu rezultatom 2:0 (1:0).

Meč na stadionu "Nuevo Mirandilja" obeležio je napadač gostujućeg tima Hoselu, koji je postigao oba gola.

Prvi već u šestom minutu i to iz jedanaesterca koji je prethodno skrivio Tomas Alarkon.

Šutirao je po sredini gola i pogodio za 1:0.

Kadis je u najvećem delu susreta dominirao kroz posed, posebno u drugom poluvremenu kada je odnos poseda bio 68:32. >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 <<

Bilo je tu nekoliko šansu, pre svih za Alvara Negreda i Alberta Pereu, ali se Alaves uspešno branio.

I kada Kadis nije, Alaves jeste došao do drugog gola.

U prvom minutu nadoknade Hoselu je još jednom pogodio i postavio konačnih 2:0.