Hopman kup: SAD prvi finalista

Izvor: B92, 03.Jan.2008, 13:00   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Hopman kup: SAD prvi finalista



Reprezentacija Sjedinjenih Američkih Država prvi je finalista Hopman kupa, pošto je zabeležila treću uzastopnu pobedu na takmičenju u australijskom Pertu, ovog puta nad selekcijom domaćina Australijom, sa 3:0.

Najpre je Serena Vilijems savladala Ališu Molik od 6:2, 7:6 (9:7), da bi potom i Mardi Fiš ostvario trijumf, protiv Pitera Lučaka, 7:6 (7.5), 7:6 (12:10).

Treći poen za ekipu SAD ostvarili su Vilijams i Fiš, deklasiravši u miks dublu >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << australijski tandem sa 6:2, 6:3.

U drugom meču "B" grupe Češka je ostvarila utešnu pobedu nad Indijom sa 2:1. U ženskom singlu, Lusi Safarova bila je bolja od Sanje Mirze sa 6:2, 4:6, 6:3, a u muškom, Tomas Berdih je pobedio Rohana Bopanu sa 6:4, 6:0. Indijci su slavili jedino u miks dublu, sa 6:3, 6:2.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.