Hokejaši Partizana dočekuju Olimpiju

Izvor: Glas javnosti, 20.Nov.2010, 07:02   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Hokejaši Partizana dočekuju Olimpiju

BEOGRAD - Hokejaši Partizana igraće danas u Beogradu u 14. kolu Slohokej lige igraju derbi utakmicu protiv ljubljanske Olimpije, koja ove sezone još nije doživela poraz u tom takmičenju.

- Dobili su nas u prethodnom meču, ali to je bila druga utakmica koju smo igrali u dva dana na mini turneji u Sloveniji, pa nas je možda i stigao umor, pogotovo sto je to bio sam start sezone. Mislim da će meč sa Olimpijom biti jedna >> Pročitaj celu vest na sajtu Glas javnosti << dobar i da imamo realne šanse da ih pobedimo - rekao je napadač "crno-belih" Džeret Konkl.

Utakmica Partizan - Olimpija igra se danas od 17.30 u ledenoj dvorani "Pionir". Cena ulaznica je 250 dinara i prodavaće se u subotu od 16.45 na blagajni hale "Pionir".

Nastavak na Glas javnosti...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Glas javnosti. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Glas javnosti. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.