Izvor: B92, 24.Apr.2020, 19:44
Hoćemo li gledati Formulu 1 u 2020. godini?
Šef Liberti Medija, kompanije koja poseduje prava Formule 1, rekao je da postoji šansa da uopšte ne bude trkanja ove godine.
Sezona Formule 1 je trebala da počne u Australiji tog 15. marta ali je zbog pandemije koronavirusa otkazana i od tada je otkazano devet trka.
Greg Marfi, prvi čovek kompanije Liberti Medija, rekao je da uopšte nisu male šanse da se čitava sezona 2020 otkaže.
"Ova situacija predstavlja veliki izazov za sve nas. Razmatramo razne >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << mogućnosti od 15 održanih trka do potpunog otkazivanja sezone, mada postoji i šansa da se mnoge trke održe bez prisustva publike", rekao je gospodin Marfi.
Sledeća trka u kalendaru je trka za Veliku nagradu Francuske 28. juna, ali je pitanje da li će ista biti održana.









