Izvor: B92, 14.Okt.2007, 12:00 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Hjuit i Rodik otkazali Madrid
Dva bivša najbolja svetska igrača neće učestvovati na turniru Masters serije koji se od ponedeljka igra u Madridu. Endi Rodik i Lejton Hjuit otkazali su učešće zbog povreda. Osim njih u Madridu će se pojaviti svetska elita. 16 nosilaca slobodno je u prvom kolu. Naš najbolje rangirani teniser Novak Đoković je treći nosilac. U drugom kolu igraće sa boljim iz meča Albert Montanjes - Fernando Verdasko.
Ukoliko uspe da se probije do polufinala naš teniser bi mogao za protivnika da ima drugog tenisera sveta Rafaela Nadala.
Do završnog turnira u Šangaju, za koji su se za sada kvalifikovali Federer, Nadal i Đoković ,ostalo je manje od mesec dana.






