Izvor: MozzartSport.com, 16.Feb.2021, 19:04
Himki čeka Voronceviča
Ruski košarkaš još nije dao svoj odgovor
Posle dva otkaza gotovo u istom danu, Himki je sada krenuo u potragu za pojačanjima pred finiš sezone. Jedno od njih mogao bi da bude Andrej Voroncevič koji od rastanka s CSKA nema klub i poslednjih meseci trenira individualno.
Himki je kontaktirao Voronceviča, ali je ruski košarkaš odgovorio da će konačnu odluku doneti tek naredne sedmice...
“Istina je da smo zvali Voronceviča da nam >> Pročitaj celu vest na sajtu MozzartSport.com << se priključi. On je rekao da će odgovor dati tek kada se budu završile kvalifikacije za Evrobasket“, izjavio je generalni direktor Himkija Pavel Astahov.
EVROLIGA: (3,50) Himki (16,0) Baskonija (1,35)
Rusija poslednju dve utakmice kvalifikacija za Evrobasket igra u Permu, a protivnici su Makedonija 19. i Estonija 21. februara.
Voroncevič je sa CSKA tokom 14 godina osvojio tri Evrolige, osam titula u VTB ligi, a od rastanka sa Armejcima takmičarske utakmice igrao je samo sa reprezentacijom. Prošla sezona bila mu je jedna od slabijih u karijeri, a na 20 utakmica u elitnom takmičenju ubacivao je 3,6 poena, uz tri skoka i jednu asistenciju.
|
Kompletna ponuda na www.mozzartbet.com
Tagovi:
Tagovi:
Nastavak na MozzartSport.com...









