Hildebrand slobodan igrač

Izvor: B92, 04.Dec.2008, 22:37   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Hildebrand slobodan igrač

Španski prvoligaš Valensija raskinula je u četvrtak ugovor sa golmanom Timom Hildebrandom i on će u zimskom prelaznom roku moći da promeni klub bez obeštećenja.

Nemac je u Valensiju prešao u julu 2007. godine iz Štutgarta kao slobodan igrač i tada se verovalo da će on biti trajna zamena za dugogodišnjeg golmana Santijaga Kanjizaresa. Dolaskom novog trenera Unaija Emerija, 29-godišnji Hildebrand izgubio je status prvotimca i na toj poziciji ga je zamenio Brazilac >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << Renan.

Hildebrand je imao ugovor sa Valensijom do leta 2010. godine, ali su obe strane zaključile da je najbolje rešenje da ugovor bude sporazumno raskinut i da Nemac postane slobodan igrač.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.