Het-trik Vuda – Vulvsi demolirani na svom terenu VIDEO

Izvor: B92, 25.Apr.2021, 14:52

Fudbaleri Barnlija deklasirali su Vulverhempton sa 4:0 u 33. kolu Premijer lige.

Junak ubedljive pobede gostiju bio je Kris Vud, koji je zabeležio tri gola i asistenciju.

Ovo je prvi meč nakon decenije i po da su "vukovi" na svom terenu primili četiri gola kod kuće.

Sa druge strane, ovo je najubedljiviji trijumf Barnlija u eliti posle tri godine.

Barnli je Vulvse otvorio u 15. minutu preko Vuda, da bi isti igrač gol postigao i u 21. minutu. >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 <<

Vud tu nije stao, a mrežu domaćih je pogodio i posle centaršuta iz kornera u finišu prvog poluvremena.

Tačku na ovaj meč stavio je Vestvud, preciznim udarcem sa ivice kaznenog prostora, nakon nesebičnog dodavanja Vuda.

Vulvsi su 12. sa 41 bodom, pet više od 14. Barnlija.