Izvor: B92, 19.Dec.2002, 13:00 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Hergrejvs u Bajernu do 2006.
Engleski reprezentativac Oven Hergrejvs produžio je ugovor sa minhenskim Bajernom do 2006. godine. Hergrejvs se proslavio sjajnim igrama u ekipi Bajerna, koja je 2001. godine osvojila Ligu šampiona. Medjutim, poslednjih nekoliko meseci on je u više navrata izrazio nezadovoljstvo statusom u bavarskoj ekipi, gde je zamena nemačkim reprezentativcima Jensu Jeremisu i Mihaelu Balaku.
Pominjan je kao moguće pojačanje Arsenala i Liverpula, ali se ipak odlučio na ostanak u Nemačkoj i potpisivanje novog 4-godišnjeg ugovora.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.










