Henman u penziji od septembra?

Izvor: B92, 20.Avg.2007, 12:00   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Henman u penziji od septembra?



Britanski teniser Tim Henman završiće sledećeg meseca karijeru, prenosi londonski "Tajms". Henman bi poslednje mečeve u karijeri trebalo da odigra u baražu za ulazak u svetsku grupu Dejvis kupa, u duelu reprezentacija Velike Britanije i Hrvatske, koji je na programu krajem septembra.

Henman već duže vreme ima problem sa povredom leđa, zbog koje je otkazao učešće na predstojećem turniru u Nju Hejvenu, ali će najverovatnije učestvovati na poslednjem >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << gren slem turniru sezone, US Openu u Njujorku, koji počinje za sedam dana. Henman je pri kraju jedne od najlošijih sezona u karijeri. Na 11 ovogodišnjih turnira nije uspeo da se plasira dalje od drugog kola.

32-godišnji Henman je, pre dolaska Endija Mareja, bio glavna nada britanskog tenisa. Osvojio je 11 ATP turnira i igrao u šest polufinala gren slem turnira, od toga čak četiri u Vimbldonu.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.