Hemofarm dobio Vojvodinu

Izvor: B92, 14.Dec.2008, 00:37   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Hemofarm dobio Vojvodinu

Košarkaši Hemofarma pobedili su Vojvodinu u Vršci 96:88, u 12. kolu regionalne NLB lige.

Meč u 'Milenijumu' trajao je 45 minuta pošto je regularnih 40 završeno nerešeno - 83:83. Bojan Krstović bio je najefikasniji u timu Stevana Karadžića sa 21 poenom. Miljan Pavković postigao je 17, Milan Mačvan 15, Stefan Marković 12, a Milivoje Božović 10 poena. U timu Vojvodine Amerikanac Fišer postigao je 23, a Goran Bajić 19 poena.

Vojvodina je u Vršcu >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << propustila ogromnu priliku da zabeleži pobedu. Novosađani su četiri ipo minuta pre kraja imali čak 13 poena prednosti (75:62), ali su na kraju jedva došli do produžetka u kojem nisu imali šanse.

Hemofarm je na ovom meču igrao bez najboljeg igrača Vladana Vukosavljevića koji je polomio nogu i neće biti na terenu dva meseca.

Ipak, Vrščani su u samom finišu zaigrali sjajan presing po celom terenu, i uspeli su da se dokopaj dodatnih pet minuta. Produžetak je počeo serijom Hemofarma 9-1 i pobednik je bio odlučen.

U sledećem kolu Vojvodina u Novom Sadu dočekuje Zadar, a Hemofarm gostuje Splitu u Hrvatskoj.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.