Hargrivs spreman da zaigra

Izvor: B92, 05.Mar.2010, 14:35   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Hargrivs spreman da zaigra

Oven Hargrivs zaigraće prvi put posle godinu i po dana pauze, pošto se našao u timu rezervi Mančester junajteda za meč protiv gradskog rivala Sitija.

Hargrivs nije igrao od septembra 2008, a imao je operacije oba kolena. Britanski mediji su nagađali da mu je karijera možda i okončana. Igrač je, međutim, trenirao sa prvim timom i igraće u četvrtak protiv rezervi Mančester sitija.

Trener Junajteda Aleks Ferguson rekao je da je Hargrivs "prvi put pokazao da je skoro spreman da igra".

Hargrivs je 2006. izabran za igrača godine u Engleskog zbog nastupa na Svetskom prvenstvu.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.