Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 11.Avg.2015, 19:28 (ažurirano 02.Apr.2020.)
"Haos u najavi" od četvrtka u bioskopima
Komedija "Haos u najavi" (Trainwreck) reditelja Džuda Apatova, od četvrtka, 13 avgusta, stiže na velika platna domaćih bioskopa posredstvom Taramount filma.
Kako navode iz Taramounta, fantastični komičari Ejmi Šumer i Bil Hejder garantuju lud provod i obilje smeha. Njima se pridružuju i glumica Tilda Svinton i američki košarkaš Lebron Džejms, koji se odlično snašao u ulozi Aronovog (Bil Hejder) najboljeg prijatelja.
Ejmi Šumer tumači lik žene koja živi >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Televizija Vojvodine << život po svojim pravilima i nikome se ne pravda zbog toga, čak i kad bi možda trebalo.
Otkad je bila mala, otac joj je utuvio u glavu da monogamija nije realna. Sad, kao novinar za jedan časopis, Ejmi živi po tom pravilu - uživa u neinhibiranom životu bez dosadne ljubavne veze koja guši - ali se, zapravo, nalazi u kolotečini.
Kad počne da se zaljubljuje u čoveka o kome piše članak, šarmantnog i uspešnog sportskog lekara po imenu Aron Koners (Bil Hejder), Ejmi će početi da se pita da li su ostali odrasli, uključujući i ovog momka kome se izgleda stvarno dopada, možda na tragu nečeg revolucionarnog.
Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...



