Hamenei dao naređenje za lansiranje raketa na Izrael

Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 01.Okt.2024, 19:56

Hamenei dao naređenje za lansiranje raketa na Izrael

Iranski vrhovni vođa ajatolah Ali Hamenei dao je naređenje za lansiranje raketa na Izrael, izjavio je za Rojters visoki iranski zvaničnik nakon što je Iran izveo raketni napad na Izrael.

Zvaničnik je dodao da je Teheran "potpuno spreman za svaku odmazdu".

Hamenei ostaje na bezbednoj lokaciji nakon što je Teheran ispalio rakete na Izrael, naveo je neimenovani iranski zvaničnik.

Hamnei je premešten na bezbednu lokaciju nakon što je Izrael prošle nedelje >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Televizija Vojvodine << ubio iranskog bliskog saveznika, lidera Hezbolaha Hasana Nasralaha.

Iranska revolucionarna garda saopštila je večeras da je lansirala na desetine raketa na Izrael.

Garda je navela da će se Izrael ponovo naći na meti napada ako odgovori.

Navedeno je da je lansiranje raketa odgovor za ubistvo političkog lidera Hamasa Ismaila Hanijea, lidera Hezbolaha Hasana Nasralaha i zamenika komandanta operacija Korpusa Iranske revolucionarne garde Abasa Nilforushana.

Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...






Povezane vesti

(FOTO) ON JE NAREDIO NAPAD NA IZRAEL! Vrhovni vođa Irana slao instrukcije sa tajne lokacije, stigla nova pretnja: "Ako uzvrate..."

Izvor: Blic, 01.Okt.2024

Iranski vrhovni vođa ajatolah Ali Hamenej dao je naređenje za lansiranje raketa na Izrael, izjavio je za Rojters visoki iranski zvaničnik nakon što je Iran izveo raketni napad na Izrael.

Nastavak na Blic...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Televizija Vojvodine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Televizija Vojvodine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.