Izvor: B92, 30.Jun.2013, 13:47 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Halil Altintop napustio Trabzonspor
Turski fudbaler Halil Altintop raskinuo je ugovor sa Trabzonsporom, saopšteno je na sajtu kluba.
Halil, čiji brat Hamit brani boje Galatasaraja, odlučio je da napusti ekipu Trabzona iako mu je ostalo još godinu dana ugovora sa turskim klubom.
Ipak, obe strane su se dogovorile, a mediji u Turskoj navode da je odluka Altintopa da ode uslovljena lošom finansijskom situacijom u Trabzonu. Takođe, spekuliše se da neki igrači nisu primili plate već tri meseca.
On je postigao 12 golova na 56 prvenstvenih utakmica u dresu Trabzonspora koji je nosio prethodne dve godine.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.













