Izvor: Sportski Žurnal, 16.Jul.2013, 11:31 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Hajduk iz Kule igra prijateljski meč sa Palermom
Kuljani bruse formu u Slovenj Gradecu, mir Koruške ipak nije uljuljkao izabranike trenera Milana Milanovića.
(FOTO: M. Rašić)
Sjajan ambijent, bogat dnevni program i najavljene utakmice sa jakim rivalima, razbile su monotoniju julskih dana.
Poslastica slovenačkih priprema, za prvotimce Hajduka, sledi u subotu. Kuljani će na crtu italijanskom Palermu. Duel sa nedavno promovisanim članom Serije B zakazan je u austrijskom mestu Celtveg.
Do kraja priprema u Sloveniji zakazani su i mečevi sa azerbejdžanskim Bakuom i Goricom, u Čatežu. Povratak u Srbiju zakazan je za 26. jul.
Nastavak na Sportski Žurnal...
Hajduk zakazao meč sa Palermom
Izvor: Sportal.rs, 16.Jul.2013
Fudbaleri Hajduka iz Kule za predstojeću sezonu pripremaće se u Sloveniji, u Slovenj Gradecu u podnožju Alpa. Ekipa Milana Milanovića imaće nekoliko provera, sa timovima iz Slovenije, Hrvatske i Italije.








