Hajduk iz Kule deklasirao Maribor

Izvor: B92, 14.Jul.2007, 12:00   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Hajduk iz Kule deklasirao Maribor



Fudbaleri kulskog Hajduka plasirali su se u treće kolo Intertoto kupa. Hajduk je u revanšu druge runde na stadionu Crvene zvezde deklasirao slovenački Maribor rezultatom 5:0. U prvoj utakmici Maribor je pobedio rezultatom 2:0. U trećem kolu rival Hajduka biće portugalska Leirija, a pobednik tog dvomeča ide u Kup UEFA.

Kuljani su već do poluvremena vodili 4:0, golovima Vasiljevića u 15, Komazeca u 31, Perića u 38. i Radanovića u 45. minutu, a konačan rezultat je drugim pogotkom na meču u 67. minutu postigao Komazec.

Prvi meč trećeg kola Intertoto kupa igra se 21. ili 22. jula, revanš je na programu sedam dana kasnije.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.