Izvor: N1 televizija, 19.Nov.2016, 20:29 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Gvardiola: Srećan sam, dobili smo Turea
Menadžer Mančester Sitija Pep Gvardiola oduševljen je izdanjem Jaje Turea u pobedi njegovog tima protiv Kristal Palasa (2:1) u 12. kolu Premijer lige.
Iskusni vezni fudbaler je bio praktično otpisan, ali je uspeo da se nametne i izbori za mesto u timu, a sa dva gola doneo je pobedu "građanima".
"Veoma sam srećan zbog Jaje Turea, on je odličan momak. Njegova težina sada je dostigla idealne performanse, a u njegovo znanje nikad nije bilo sumnje", rekao je >> Pročitaj celu vest na sajtu N1 televizija << Gvardiola.
"On je svestran i može da zatvori nekoliko pozicija. Drago mi je zbog njega i njegove porodice. Dobili smo još jednog igrača koji je u stanju da pomogne da ostvarimo naše ciljeve".
Siti sa 27 bodova deli prvo mesto na tabeli sa Arsenalom, koji je danas remizirao sa Mančester Junajtedom na "Old Trafordu".
"Ture je poslednjih mesec i po dana sjajno radio na treninzima i njegovo ponašanje je bilo idealno. Saigrači ga vole. On će nam pomoći da budemo još bolji", naveo je Gvardiola.
Gvardiola o Tureu: Ovo ću vam objasniti samo jednom
Izvor: Vesti-online.com, 20.Nov.2016, 13:11
Mančester siti je na krilima Jaje Tourea uspi+eo da pobedi na gostovanju protiv Kristal Palasa sa 2:1...Ture je po prvi put u sezoni dobio priliku od prvog minuta, a ovaj potez Pepa Gvardiole iznenadio je navijače Sitija. Poznato je da je španski stručnjak još letos poručio Tureo da traži novi...






















