Gvardiola: Nisu krivi igrači, nismo imali sreće

Izvor: Blic, 27.Nov.2011, 10:55   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Gvardiola: Nisu krivi igrači, nismo imali sreće

Trener Barselone Pep Gvardiola odbio je da okrivi svoje pulene za poraz od Hetafea posle kojeg se Real Madrid šepuri na vrhu tabele sa šest bodova prednosti.

Hetafe je trijumfovao minimalnim rezultatom pogotkom Valere u drugom poluvremenu.

"Stvarali smo šanse, ali nismo uspeli da otvorimo meč kao što to uvek činimo. Nema nikakvog razloga da okrivim igrače jer su učinili sve što su mogli", rekao je Gvardiola.

Barselonin strateg nije želeo da se odrekne >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << titule nakon poraza i tvrdi da će njegova ekipa postati jača zbog toga.

"Ima i dalje mnogo da se igra. Moramo da čestitamo rivalu, koji iako nije zaslužio pobedu, osvojio je tri boda. Zaboravićemo poraz i okrenuti se predstojećim izazovima", zaključio je Gvardiola.

Povezane vesti: Gvardiola: Nikada nisam video tako borbenu ekipu kao što je Atletik Bilbao Gvardiola: Čestitam Valensiji, remi je fer rezultat Gvardiola završio u bolnici posle novog Barsinog rekorda Gvardiola: Bili smo pod užasnim pritiskom španskog Saveza Ronaldo odgurnuo Gvardiolu i izazvao bes navijača /video/

Nastavak na Blic...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.