Izvor: RTS, 08.Maj.2009, 17:42 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Gudjonsen želi da napusti Barselonu
Islandski fudbaler i član Barselone Ejdur Gudjonsen izjavio je da će sledeće sezone verovatno napustiti redove Katalonaca, ukoliko mu se ne poboljša status u klubu.
"Ako i iduće sezone bude kao i ove, moraću da promenim sredinu. Istina, lep je osećaj kada igrate za veliki klub kakav je Barselona, ali nije prijatno sve vreme sedeti na klupi", rekao je Gudjonsen za islandski list "Morgunbladid".
Gudjonsen je napomenuo da je zadovoljan činjenicom"da se Barselona >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << plasirala u finale Lige šampiona.
"Ipak, mnogo je jače osećanje nezadovoljstva zbog nevažne uloge koju imam u klubu. Zbog toga razmišljam o odlasku iz Barselone", poručio je 31-godišnji vezni igrač.
Gudjonsen, koji je u Barselonu prešao iz Čelsija 2006. godine, odigrao je za katalonski klub 69 utakmica i postigao deset golova.
Gudjonsen želi da napusti Barselonu
Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 08.Maj.2009
REJKJAVIK - Islandski fudbalski internacionalac i član Barselone Ejdur Gudjonsen izjavio je danas da će sledeće sezone verovatno napustiti redove Katalonaca, ukoliko mu se ne poboljša status u klubu..."Ako i iduće sezone bude kao i ove, moraću da promenim sredinu. Istina, lep je osećaj kada...




