Izvor: B92, 31.Okt.2020, 19:18

Gudelj izašao, Sevilja se raspala VIDEO

Atletik Bilbao je uspeo da trijumfuje protiv Sevilje rezultatom 2:1 (0:1) i to posle velikog preokreta.
To je čak treći vezani poraz Sevilje u La ligi, ali nije sve izgledalo da će biti tako.
Gosti iz Andaluzije su vodili od devetog minuta, a od starta je u postavi bio srpski reprezentativac Nemanja Gudelj.
Strelac prvog gola na meču bio je En Nesiri i sve je krenulo na vodenicu Sevilje.
Imali su gosti kontrolu meča, međutim, sve su prosuli u poslednjem kvartalu utakmice.
Nekako se to poklopilo sa izlaskom Nemanje Gudelja iz igre u 68. minutu.
Samo osam minuta kasnije Iker Muniain je izjednačio, ostavši potpuno sam na drugoj stativi.