Izvor: NoviMagazin.rs, 19.Jun.2021, 23:13

Grupa E: Remi Španije i Poljske na Evropskom prvenstvu

Fudbalske reprezentacije Španije i Poljske odigrale su večeras u Sevilji nerešeno 1:1, u utakmici drugog kola Grupe E na Evropskom prvenstvu.
Pogledaj vesti o: Evropsko prvenstvo,   Fudbal

Nastavak na NoviMagazin.rs...

Novi kiks Španije, Levandovski za bod Poljacima

Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 19.Jun.2021

Fudbalske reprezentacije Španije i Poljske odigrale su večeras nerešeno 1:1 (0:1) u utakmici drugog kola E grupe na Evropskom prvenstvu...Španci su poveli golom Alvara Morate, uz pomoć VAR-a, u 25. minutu, a izjednačio je Robert Levandovski u 54. minutu...Španci su imali penal za pobedu, ali je...

Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta NoviMagazin.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta NoviMagazin.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.