Grujić prvencem zaustavio Jovića, Kostića i Gaćinovića

Izvor: B92, 08.Dec.2018, 21:39   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Fudbaleri Herte pobedili su Ajntraht iz Frankfurta sa 1:0 u 14. kolu Bundeslige.

Jedini pogodak na meču postigao je srpski fudbaler Marko Grujić, čiji je to bio prvi pogodak u nemačkom šampionatu.

Nekadašnji igrač Crvene zvezde sjajno se snašao u kaznenom prostoru i glavom savladao Trapa.

Na terenu je viđeno čak četiri srpska igrača – tri (Grujić, Jović, Kostić) od starta meča, dok je četvrti (Gaćinović) ušao u igru u 72. minutu.

>> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << />Srbi iz Frankfurta nisu uspeli da probiju bedem ekipe iz prestonice Nemačke i Herta se sada izjednačila na tabeli Budeslige sa Frankfurtom.

Grujić je gol postigao u 40. minutu, međutim Ajntraht u nastavku meča nije mogao do pogotka i ekipa iz Berlina došla je do tri boda, iako su gosti bili superiorniji.

Ajntraht u narednom kolu čeka Bajer iz Leverkuzen, dok Herta gostuje Štutgartu.