Gruger podvrgnut i drugoj operaciji

Izvor: Blic, 16.Feb.2011, 21:25   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Gruger podvrgnut i drugoj operaciji

Austrijski skijaš Hans Gruger, koji je 20. januara tokom treninga u Kicbilu pao i zadobio ozbiljne povrede glave, podvrgnut je u utorak i drugoj operaciji, saopštila je Skijaška federacija Austrije.

Kako je navedeno, hirurzi bolnice u Insbruku ugradili su Grugeru deo kostiju lobanje, koje su mu odstranili tokom prve intervencije u cilju smanjenja pritiska na mozak.

"Operacija je dobro protekla", izjavio je neurohirurg Klaudijus Tome.

Nastavak na Blic...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.