Izvor: B92, 19.Dec.2013, 15:34 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Grobarska pesma u skupštini Rijeke
Ekološki aktivista Mićo Antolović zapevao je "grobarsku" pesmu u gradskoj većnici Rijeke, kako bi privukao pažnju hrvatske javnosti.
On je na promociji monografije "100 godina stadion Kantrida" obučen u dres Partizana kritikovao gradske odbornike zbog ideje o izgradnji novog stadiona.
Dok je protestovao u gradskoj većnici Rijeke, Antolović je zapevao jednu pesmu koja se često čuje sa južne tribine.
Antolović je očigledno stručnjak za marketing jer je našao savršen način da privuče pažnju javnosti u trenucima kada se Hrvatska bori za i protiv srpskih obeležja u ovoj državi.
Grobarska pesma u skupštini Rijeke
Izvor: B92, 19.Dec.2013
Ekološki aktivista iz Rijeke Mićo Antolović zapevao "grobarsku" pesmu u gradskoj većnici Rijeke, kako bi privukao pažnju hrvatske javnosti...On je na promociji monografije "100 godina stadion Kantrida" obučen u dres Partizana kritikovao gradske odbornike zbog ideje o izgradnji novog stadiona...Dok...







