Grobari: Stolice su Zvezdina provokacija

Izvor: Vesti-online.com, 04.Mar.2017, 14:54   (ažurirano 02.Apr.2020.)

"Grobari": Stolice su Zvezdina provokacija

U subotu od 18 časova na stadionu "Rajko Mitić" biće odigran 153. "večiti derbi", a posle nekoliko godina kada su sa južne tribine bile skidane stolice jer su paljene i lomljene, u klubu iz Ljutice Bogdana su odlučili da to ovog puta ne rade.

Najvetreniji navijači crno-belih koji sebe nazivaju "grobari" to su shvatili kao provokaciju organizatora o čemu su svoje članove informisali putem saopštenja.
>> Pročitaj celu vest na sajtu Vesti-online.com << />
- Stolice na Jugu su NAMERNO postavljene kako bi ih lomili i palili i kako bi u narednim utakmicama usled kazne koju bi dobili Partizan ostao bez podrške naše armije navijača. Takođe, tema posle derbija ne bi bila dobra igra i odlično navijanje već stolice, koje svaku polomljenu plaća naš klub - piše između ostalog u saopštenju.

U civilizovanom svetu stolice služe za sedenje i pomažu gledaocima da se osećaju komfornije na stadionima i uživaju u igri svog omiljenog tima, ali kod nas to nije slučaj.

U ovoj prilici radi se o stolicama koje provociraju na stadionu "Rajko Mitić", ali isto tako zlonamerne su i one u Humskoj ulici samo što su tamo stacionirane uglavnom na severnoj tribini.

Nastavak na Vesti-online.com...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Vesti-online.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Vesti-online.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.