Izvor: MVP.rs, 09.Maj.2017, 09:49 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Grin: Kavalirsima je lako
Košarkaš Voriorsa je kritikovao ekipe na Istoku.
Golden Stejt Voriorsi su se prethodne noći plasirali u finale Zapada gde ćekaju boljeg iz duela San Antonio Spursa i Hjuston Roketsa.
Interesantno je da su Voriorsi "počistili" Portland u prvoj rundi i Jutu u drugoj rundi plej ofa, ali je Drejmond Grin istakao da su Klivlend Kavalirsi ti koji do sada u plej ofu nisu imali ozbiljnijeg protivnika, te da ekipe na Istoku nemaju potreban kvalitet.
"Ja >> Pročitaj celu vest na sajtu MVP.rs << volim da gledam dobru košarku, a ekipe koje igraju protiv Klivlenda je ne igraju. Mislio sam da će ekipe da se bore više kada igraju protiv Kavalirsa, ali druge ekipe su slabe. Meni je bitno da je košarka dobra, da se ekipe takmiče, a toga na Istoku nema. Gledao sam meč između Roketsa i Spursa i uživao sam, jer su se ekipe borile, nadmudrivale", izjavio je Grin.
Ipak, košarkaš Voriorsa je upitan da prokomentariše igre Jute Džez, koja isto nije ozbiljnije uspela da ugrozi njegov tim.
"Oni su se ipak takmičili, nisu se predavali, vraćali su se u igru i borili se da pokušaju da nas pobede. Mislim da smo mi bolji tim, ali se oni nisu predavali i igrali su dobru košarku", izjavio je krilni centar Voriorsa.
(foto: Getty Images)







