Grad i dalje uz Beogradski maraton

Izvor: B92, 30.Jan.2015, 01:05   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Grad i dalje uz Beogradski maraton

Gradonačelnik Beograda Siniša Mali i predsednik Beogradskog maratona Aleksandar Saša Đorđević potpisali su u Graskoj skupštini ugovor o petogodišnjoj saradnji.

Mali je istakao da je potpisivanjem protokala o saradnji Beograd stao iza svog najvećeg brenda.

"Beograd je ptepoznatljiv upravo po maratonu. Ovo je najbolji način da zajedno radimo na promociji grada, sporta i zemlje", >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << poručio je Mali.

On je dodao da se do sada za učešće na Beogradskom maratonu prijavio rekordni broj od 2.000 učesnika, od čega 500 iz 36 zemalja sveta.

"Pozvao bih sve Beograđane da na maratonu istrce Trku zadovoljstva od pet kilometara i time pokažu Beograd u najlepšem svetlu", rekao je Mali.

Predsednik Beogradskog maratona Aleksandar Đorđević rekao je da mu je čast što stoji na čelu "grupe ljudi koja sa toliko strasti i ljubavi organizuje ovako tešku manifestaciju".

On je poručio da su Beograđani "najveći tvorci Beogradskog maratona" i apelovao da se tog dana u što većem broju nadju na uicama glavnog grada "kako bi svoj osmeh podelili sa celim svetom".

Potpisivanju protokola o saradnji prisustvovali su i gradski menadžzer Goran Vesić i direktor preduzeća Beogardski maraton Dejan Nikolić.

Beogradski maraton, 28. po redu, biće održan u subotu 18. aprila.

Nastavak na B92...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.