Gordon i Neš igrači nedelje

Izvor: B92, 29.Jan.2007, 13:00   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Gordon i Neš igrači nedelje



Bek Čikago Bulsa Ben Gordon i plej Finiksa Stiv Neš proglašeni su najboljim igračima protekle nedelje u Istočnoj i Zapadnoj konferenciji NBA lige.

Gordon je u proseku ubacivao 26,8 poena, uz 4,3 skoka i 4,8 asistencija. Tamnoputi bek je najbolju opartiju pružio u meču sa Majamijem kada je zabeležio 34 poena, 6 uhvaćenih lopti i 7 asistencija.

Neš je, pored 22,5 poena, imao 4,3 skoka i neverovatnih 14,8 uspešnih dodavanja po meču. Posebno se istakao u pobedi Sansa nad Milvokijem 98:90, kada je postigao 18 poena, imao 6 uhvaćenih lopti i 16 asistencija.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.