Izvor: Sportski Žurnal, 23.Feb.2013, 01:21 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Goran Bogdanović: Tužiću Žarka Pavlovića!
Izjava Žarka Pavlovića, aktuelnog direktora Smedereva „da veruje kako Goran Bogdanović manipuliše igračima koji traže da im se isplate dugovanja i koristi ih da bi sebi obezbedio povratak u klub”, pogodila je legendu smederevskog kluba.
– Tužiću Žarka Pavlovića jer me pljuje i kalja bez ikakvog osnova. Šta više, umesto da mi bude zahvalan jer sam molio neke od onih kojima klub duguje da odlože potraživanja, on me još javno proziva. Samo zahvaljujući >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportski Žurnal << mojim molbama Paunović, Đorđević i Majstorović potpisali su reprogram duga – u dahu je izgovorio Goran Bogdanović.
Tačno pre deceniju – zvanično najbolji fudbaler naše zemlje i sinonim za sve uspehe Sartida odnosno Smedereva, ne želi da širi priču posle Pavlovićevih optužbi:
– Uvek sam se borio i živio za taj klub. I kad sam mogao da se vratim iz Španije u Partizan, nisam to uradio jer sam želeo da pomognem tadašnjem Sartidu. Ne želim da polemišem sa Pavlovićem preko medija i tako nanosim štetu klubu. On vrlo dobro zna šta, ne samo ja, nego svi Smederevci misle o njemu i tu stavljam tačku. Tužiću ga ne samo za jučerašnju izjavu u Žurnalu, nego kad god mi svaki sledeći put u bilo kom kontekstu pomene ime i prezime – rezigniran je Bogdanović.
Nastavak na Sportski Žurnal...








