Gonalon: Ništa od Napolija

Izvor: B92, 05.Jul.2014, 22:37   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Gonalon: Ništa od Napolija

Vezista Olimpika iz Liona Maksim Gonalon rekao je da od njegovog prelaska u Napoli nema ništa, istakavši da su pregovori prekinuti.

Napolitanci su zimus nudili 17 miliona evra za 25-godišnjeg Francuza, ali je ta ponuda odbijena.

"Voleo bih da radim pod palicom Rafe Benitesa, ali ovo traje več godinu dana, a nisam zadovoljan sa ponudom. Srećan sam u Lionu i verovatno ću posle svega potpisati novi ugovor", rekao je Gonalon.

Gonalon je prošao sve mlađe selekcije tima sa 'Žerlana', upisavši preko 150 nastupa za prvi tim, dok je za nacionalni tim nastupao u šest navrata.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.