Goleada na Rijazoru, Malaga u finišu izvukla bod! (video)

Izvor: Sportske.net, 06.Mar.2016, 01:15   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Goleada na ''Rijazoru'', Malaga u finišu izvukla bod! (video)

Čak šest golova viđeno u duelu La Korunje i Malage, u poslednjoj subotnjoj utakmici 28. kola Primere.

Ekipe La Korunje i Malage podelile su bodove na ''Rijazoru'', pošto su u meču 28. kola Primere igrale nerešeno, 3:3.

Na prvi gol se čekalo pola sata, kada je Čarls doveo Malagu u vođstvo, ali je u finišu prvog poluvremena Borhes izjednačio na 1:1.

Tim rezultatom se ušlo u drugo poluvreme, u kojem je tek usledila ''kiša golova''.
Ignasio Kamačo je u 63. minutu meča vratio prednost Malagi, ali je samo pet minuta kasnije Kartabija poravnao na 2:2.

Potpuni preokret u korist domaćih režirao je Lukas Perez Martinez u 80. minutu, a bod Malagi doneo je autogol Alehandra Aribasa u 89. minutu meča - 3:3.