Gol Vlahovića posle sjajne akcije, slavlje Stojkovića VIDEO

Izvor: B92, 27.Sep.2022, 21:46

Reprezentacija Srbije povela je protiv Norveške u meču poslednjeg kola grupe 4 B Lige nacija.

Izabranici selektora Dragana Stojkovića poveli su na Uleval stadionu u Oslu u 42. minutu i sa rezultatom 0:1 otišlo se na odmor.

Bila je to munjevita akcija "Orlova", poveo je Strahinja Pavlović, a nastavili Dušan tadić i asistent Filip Kostić.

On je sa leve strane sjajno proigrao Dušana Vlaahovića koji je iz neposredne blizine zatresao mrežu domaćina. >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 <<

Bio je to osmi gol Vlahovića na 16 utakmica u dresu reprezentacije Srbije.

Sve to je na svoj način proslavio i selektor Stojkovića sa saradnicima iz stručnog tima na klupi.